Vrščani organizovali školu fudbala u Velikoj Gredi

Vrščani organizovali školu fudbala u Velikoj Gredi

Autor :  apr 04, 2019

OFK "Vršac" je u saradnji sa FK "Mladost" iz Velike Grede, organizovao školu fudbala u Velikoj Gredi.

Ovu, kako ističu organizatori, zajedničku ideju o popularizaciji fudbala i podizanju kvaliteta rada u okolnim opštinama koje gravitiraju gradu Vršcu, sproveli su predsednik OFK Vršac Aleksandar Lazevski i sekretar FK Mladost Branislav Matijević.

 - Škola fudbala u Velikoj Gredi je prva naša akcija sa klubovima iz okolnih sela i opština. Sa ljudima iz FK Mladost veoma smo se brzo dogovorili, interes je omasovljenje dece koja se bave fudbalom kao i lakša mogućnost selektiranja kvalitetnih dečaka, kaže je predsednik OFK Vršac  Aleksandar Lazevski. 

U Velikoj Gredi trenira oko 30 dečaka i devojčica pod budnim okom trenera Ivice Carana, koji sa svojim stručnim štabom sprovodi zajednički program rada omladinske škole OFK Vršac.

- FK Mladost vidim kao filijalu trenutno najboljeg kluba u južnom Banatu, ovim projektom od leta naš klub će imati pionirsku takmičarsku selekciju u ligi Južnog Banata, što je veliki uspeh za naš klub, kaže generalni sekretar FK Mladost Branislav Matijević.

Grad Vršac i Evršac Group doo zajedno sprovode projekat "Centar za javno informisanje građana – interes građanskog društva"

  1. Najnovije
  2. Najčitanije

Error: No articles to display

Pretraga članaka pomoću kalendara

« Jun 2019 »
Pon Uto Sre Čet Pet Sub Ned
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30