Dečaci vršačkog RK "Mladost" poraženi od RK "Apatin"

Dečaci vršačkog RK "Mladost" poraženi od RK "Apatin"

Autor :  dec 03, 2018

Mlada ekipa vršačke Mladosti odigrali su u Apatinu poslednje kolo jesenjeg dela Prvenstva u kojoj su poraženi od domaćina RK "Apatin" rezultatom 27:32 (10:14).

- Naši dečaci su se borili do samo kraja protiv favorizovanog domaćina. U našoj ekipi igrala su čak tri dečaka sa 15 ili manje godina i odigrali su za svaku pohvalu protiv mnogo starijeg i snaznijeg protivnika. Trener Bojan Kercu je dao šansu svim igračima koji su putovali u Apatin a najefikasniji u našoj ekipi su bili Dudić sa 6 pogodaka i Petrović i Vit sa po 5 golova u protivničkoj mreži, ističu u RK "Mladost".

Grad Vršac i Evršac Group doo zajedno sprovode projekat "Centar za javno informisanje građana – interes građanskog društva"

  1. Najnovije
  2. Najčitanije